Norla w dobrym towarzystwie...

Nasze produkty znalazły się w dobrym towarzystwie na nowej platformie sprzedaży polskiego designu theSiGNstore.pl. Wśród produktów wnętrzarskich takich marek jak Abadoc, Koncept Design, Herywalery i Woolights znaleźć można produkty od Norla Design. Projekt zapowiada się wcale ciekawie. W pierwszej kolejności pojawiły się lampy i meble. Kolejne odsłony rozszerzą asortyment o porcelanę i ceramikę oraz różne drobne gadżety. Warto zobaczyć co jest dzisiaj dostępne.

Po pierwsze zjawiskowe drewniane lampy projektowane i ręcznie wytwarzane przez mazowiecki Abadoc. W kolekcji są zarówno lampy wiszące jak i stojące oraz biurkowe. Wszystkie o ciekawych kształtach. Jeżeli lubisz drewno, szukasz niebanalnych lamp to może w ofercie Abadoca znajdziesz coś dla siebie.

no i jeszcze taki mały smaczek...

...stolik z piękną sękową twarzyczką. 

Stolikowo-półkowo prezentuje się Koncept Design. W innej konwencji. Jeżeli drewno, to w połączeniu ze stalą. A najlepiej to czysta, surowa stal. Indrustrialnie, tak jakby. Loftowo, jak najbardziej. Wewnętrzny norlowy plebiscyt wybrał hedonistę, i to nie tylko ze względu na nazwę.

Rozwiewamy wątpliwości. Hedonista to nie obraz. Twarze ma różne. Za każdym razem jest inna, ale zawsze piękne, surowe. Takie jakie mają być. Stół to jest. Chcemy taki ;) 

Poniżej jeszcze kilka konceptowych pomysłów... 

Herywalery to designerska odsłona lamp. Tak po prostu fajne. Świetna, prosta forma, nieprzegadana i wyrazista. Coś innego, nadającego wnętrzu kolejnego wymiaru. Czasami zaskakujące, jak w projekcie Krzyżak Pająk, połączenie drucianych koszyków występujące w wersji kinkietu i lampy wiszącej. Czasami bardziej 'klasyczne' jak lampka nocna nabita w butelkę. Czasami ultranowocześnie jak w Zen Color. Zawsze to lampy warte uwagi.

No i został wspominany już przez nas wsześniej na naszym blogu Woolights. Lampy ze skandynawską duszą i bezpośrednim odniesienim do natury. Brzozowa sklejka, która jest podstawowym surowcem do ich produkcji, pięknie współgra z nowoczesną, lekką formą. Zwiewność lamp od Woolights kontrastuje z obiegową opinią o drewnianych lampach, kojarzących się bardziej z ciężką rustykalną formą niż z ażurowymi obiektami. Woolights jest poniekąd eksperymantatorem. Łączy drewno z towrzywami sztucznymi i stalą, które nie stanowią jednak - przynajmniej w dzisiejszych projektach - elementów dekoracyjnych. Są 'jedynie' elementami konstrukcyjnymi. Łącząc nowoczesne techniki produkcyjne, wykorzystujące maszyny CNC, z bardziej tradycyjnymi, analogowymi technikami, potrafią stworzyć intrygujące lampy o  geometryczno-organicznym genotypie. Naszym zdaniem nie tylko warte uwagi, ale i posiadania. Takie nasze norlowe must have. 

W tym dobrym towarzystwie znajdziecie również abażury i lampy od Norla Design.

Wszytkie te i nie tylko 'cuda' dostępne w sklepie theSIGNstore. Warto odwiedzić.

Write a comment

Comments: 0