Twist by Woolights - nowoczesna lampa z brzozowej sklejki

Twist by Woolights to piękna nowoczesna lampa wykonana z brzozowej sklejki oraz innych nowoczesnych materiałów. Jak widać na zdjęciu świetnie sprawdza się w sypialni.

Piękna nowoczesna lampa, której poszycie wykonane zostało z brzozowej sklejki a stelaż z  nowoczesnych materiałów, takich jak szkło akrylowe oraz poliwęglan. Uwodząca prostotą forma z dynamicznymi ułożonymi pod kątem płatkami abażuru, świetnie sprawdzi się we wszystkich  nowoczesnych i loftowych wnętrzach.Wykorzystany do wykonania zewnętrznej warstwy materiał jest w 100% naturalny. Światło przechodzące przez brzozową trzywarstwową sklejkę staje się ciepłe i miękkie. Lampa jest przeznaczona do samodzielnego montażu, który nie powinien sprawić żadnych trudności przy składaniu. Do lampy dołączona jest graficzna instrukcja prowadząca składanie krok po kroku. Lampa dostarczana jest w płaskim pudełku. Montaż zajmuje mniej niż 15 minut.  Wkrótce dostępna w naszym sklepie http://norla.pl

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    Marco Benetti (Friday, 17 July 2015 21:50)

    Lamp is really gorgeous. Shines like a diamond. Simple form and natural materials gives pleasant and warm light. Thanks for posting!