Designers' Open. 24-26 październik 2014

Piękna hala lipskich targów w ostatni weekend października zapełniła się designem i modą z Niemiec i okolicznych krajów. Na Designers' Open nie mogło więc zabraknąć Norli. Obok znanych wam już dobrze modeli abażurów, zaprezentowaliśmy lampy z kolekcji Waves. Bardzo się podobały. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się 'drewniane' wersje, czyli Waves Jungle i Waves Tundra. Niemieccy wielbiciele designu z uznaniem wypowiadali się o kształcie, proporcjach i rozwiązaniach konstrukcyjnych. Ujęła ich lekkość i przestrzenność formy. Nasze klasyczne już produkty Michelle, Primrose oraz Lill, również przypadły do gustu zwiedzającym.  W Lipsku i okolicach rozświetlamy już sporą liczbę wnętrz. Cieszymy się :)

No i najważniejsza sprawa. Poznaliśmy sporo przesympatycznych kreatywnych osób z Polski. Na swoich stoiskach zaprezentowali ubranka oraz zabawki dla dzieci (i nie tylko): Koty na Płoty oraz Bambaki. Świetne lampy z drutu od Dedeca. Ola Kujawska zdobyła serca zwiedzających mchem wtulonym w przytulną szklaną jamkę i kolekcją maskotek Hela.  Lightovo rozświetlało przestrzeń swoim roślinkom ukrytym w szklanych bańkach - fajny pomysł i świetny efekt.  

Nie możemy nie wspomnieć o sąsiadach z najbliższych stoisk. Olaf Riedel projektuje i produkuje meble i gadżety ze sklejki i stali. Sandra i Daniel tworzą kolaże i grafiki. Spędziliśmy razem trzy wspaniałe dni, za które bardzo dziękujemy. 

Warto było się wybrać na Targi Designers' Open :)


Write a comment

Comments: 0