wrześniowa targowa wawa

tak się ładnie poskładało, że we wrześniu byliśmy - i na dzisiaj wciąż jesteśmy bo wawa design jeszcze trwa - obecni na dwóch wystawach odywających się w warszawie. pierwszy to wawa design festiwal, odbywający się w praskim soho na ulicy mińskiej. drugi to interiors & design festiwal goszczący w halach expo na prądzyńskiego. 

na wawa design prezentowaliśmy całą, klasyczna już, białą kolekcję norlowych abażurów. świetnie się prezentowały w oszczędnym, prostym wnętrzu wśród innych eksponatów warszawskich twórców. 

na interiors & design pokazaliśmy dwie nasze produkcje. białą michelle oraz żółtego diamenta. oba abażury tym razem były wystawione na nogach i pokazywały się jako lampy stojące. stanowiły część stoiska zorganozwanego przez creative poland. poza naszymi lampami były między innymi wystawiane meblami oraz innymi desingerskie sprzęty. stoisko przyciągnęło dużą uwagę zwiedzających i wg słów organizatorów, bardzo się podobało.

zamieszczamy kilka zdjęć z opisanych imprez. więcej zdjęć z targów można znaleźć na facebookowych stronach organizatorów.

 

Przejdź do strona z lampami prezentowanymi na festiwalu Wawa Design.

Write a comment

Comments: 0