synchronicity line by norla design

naszej wyprawie do krainy kolorów od samego początku towarzyszyła ambiwalencja. z jednej strony przyciągają wzrok i zwiększają możliwość wyboru najlepszego wariantu abażuru, z drugiej czuliśmy, że odchodzimy trochę od skandynawskich korzeni. w końcu pragmatyka przeważyła nad ideologią. zdecydowaliśmy się i już jesteśmy na kolorowej stronie norli. pierwsze lampki mamy już na magazynie. dzisiaj - 1 sierpnia 2013 roku godzina 8 z minutami - nie ma ich jeszcze na stronce.  po prostu nie mamy właściwych zdjęć. jak się tylko pojawią to od razu stronę zaktualizujemy. będzie znacznie bardziej kolorowo. 

należy się wam jeszcze kilka słów wyjaśnienia co do nazwy. norlowe synchronicity kolorystycznie nawiązuje do graficznej strony wspaniałej płyty nagranej trzydzieści lat temu przez the police. na okładce przewijają się trzy kolory niebieski, żółty i czerwony, a na płycie kawał wspaniałej, prostej, melodyjnej i wciągającej muzy. pomyśleliśmy sobie, że to nie może być przypadek, że tak nam to wszystko się poukładało. te same kolory na zewnątrz i nutka wyrafinowanej, prostej, pięknej i hipnotyzującej duszy naszych abażurów. wszystko jest chyba jasne ;-)

poniżej dla potomnych grafiki wprowadzające kolorowe abażury do naszej kolejkcji. teraz - czas wpisu w opisie powyżej - są jeszcze na głównej stronie. znikną stamtąd na zawsze, jak tylko pojawią się zdjęcia. za to pozostaną dla was tutaj. 

Write a comment

Comments: 0